Pierwszy etap letnich pokazów za nami

Pierwszy etap letnich pokazów za nami
Pierwszy etap letnich pokazów z linii COBRA, STP FLEX, QUATTRO oraz PROFESSIONAL już za nami. Byliśmy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Radomiu, Piotrkowie Trybunalskim, Kielcach, Poznaniu, Lesznie, Luboniu, Szczecinie i Stargardzie.
W odpowiedzi na Wasze oczekiwania prowadziliśmy szkolenia, omawiając i aplikując wybrane produkty, dynamicznie reagując na Wasze potrzeby.
Pokazy były też okazją do zakupu limitowanej wersji produktów pod nazwą PAKIET RETRO stworzonej specjalnie z okazji 40-lecia naszej Firmy.
Dziękujemy Wszystkim klientom, którzy byli z nami podczas pokazów i brali udział w ich organizacji, zapraszając jednocześnie na kolejne wydarzenia (szczegóły na https://www.facebook.com/pg/novolPL/events/).