KOMPLEKSOWA TECHNOLOGIA

Spectral 2.0 to kompleksowa technologia naprawy lakierniczej opracowana na drodze selekcji i ciągłego doskonalenia przez firmowe Laboratorium Badawczo-Rozwojowe.

Na każdym etapie naprawy lakierniczej począwszy od zabezpieczenia antykorozyjnego, szpachlowania, podkładowania, doboru koloru, aplikacji lakieru bezbarwnego przez zastosowanie specjalistycznych dodatków. Technologia Spectral 2.0 to zawansowane technologicznie rozwiązania pozwalające na osiągnięcie najlepszego efektu i standardu wykonania.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Naszą ambicją jest pozycja lidera innowacji w branży lakierniczej i ten cel konsekwentnie realizujemy wprowadzając na rynek pionierskie rozwiązania, które z powodzeniem wykorzystują największe serwisy lakiernicze.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SUROWCE

Punktem wyjściowym do opracowania technologii Spectral 2.0 jest wybór najwyższej jakości surowców od wiodących europejskich dostawców. Kolejny krok to opracowanie receptur produktowych i doskonalenie każdego elementu systemu przez zespół specjalistów laboratoryjnych. Efektem finalnym jest technologia Spectral 2.0 stanowiąca optymalny wybór dla warsztatów naprawczych chcących osiągać najwyższe standardy usług. Jednocześnie zwiększać efektywność procesów i obniżać koszty w nowoczesnym procesie lakierniczym.

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Projektując system Spectral 2.0 skupiliśmy się na doskonaleniu wszystkich aspektów związanych z naprawami lakierniczymi. Przez optymalizację kosztów rozumiemy zwiększenie efektywności pracy przy zachowaniu najwyższej jakości wykonywanej usługi. Wybór technologii Spectral 2.0 to droga do minimalnych kosztów dzięki organizacji procesu naprawy lakierniczej. Technologia Spectral 2.0 to gwarancja wysokiego poziomu dochodowości w nowoczesnym warsztacie lakierniczym.

ELASTYCZNOŚĆ SYSTEMU

Przy tworzeniu Spectral 2.0 szczególną uwagę zwróciliśmy na dopasowanie systemu do potrzeb lakierników i właścicieli serwisów lakierniczych. Niezależnie od specyfiki warunków pracy, wymagań danej naprawy oraz osobistych preferencji lakiernika system SPECTRAL 2.0 można elastycznie dopasować do indywidualnych potrzeb. W zależności od wielkości naprawy i warunków atmosferycznych, poprzez: dobór różnej szybkości utwardzania produktu, użycie odpowiednich rozcieńczalników, możliwość wyboru lakieru bezbarwnego o wymaganym stopniu struktury. Odpowiedni dobór materiałów umożliwia wykonanie zarówno średnich i dużych napraw lakierniczych jak i szybką naprawę uszkodzenia punktowego, a także bezproblemową i trwałą naprawę tworzyw sztucznych.

SYSTEM SPRAWDZONY W PRAKTYCE

Warsztat lakierniczy wybierający technologię Spectral 2.0 podejmuje strategiczną decyzję ze świadomością, że wszystkie jego komponenty zostały zaprojektowane i przetestowane tak, aby optymalnie ze sobą współpracować i minimalizować ryzyko wystąpienia błędów lakierniczych. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie kompleksowej, szybkiej i efektywnej naprawy przy zachowaniu pełnej gwarancji technologicznej.

SZKOLENIA

Specjalistyczne szkolenia i prezentacje odbywają się zarówno w warsztatach lakierniczych, nie przerywając ciągłości prac naprawczych, jak i w firmowym nowoczesnym Centrum Szkoleniowym. Wiedza przekazywana w tym czasie procentuje gwarancją sukcesu i zadowolenia zarówno lakiernika jak i klienta warsztatu lakierniczego.

Zespół wysokiej klasy techników i szkoleniowców zapewnia doradztwo, wsparcie i stały dostęp do szerokiego know-how z zakresu stosowania materiałów lakierniczych Spectral 2.0. Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów mających bezpośredni kontakt ze specjalistami z laboratorium, przez co umożliwiają uzyskanie szerokiej wiedzy na temat naszych produktów i procesów w nich zachodzących.

WSPARCIE TECHNICZNE

Doradztwo i opieka techniczna to zadanie dla naszych Przedstawicieli oraz Techników pozostających w bezpośrednim kontakcie z klientami. Zapewniają oni dostęp do informacji o nowościach oraz proponują dobór produktów i technologii, które zagwarantują najwyższą wydajność i jakoś usług warsztatu lakierniczego. W razie potrzeby nasze Laboratorium zaprojektuje zarówno technologię jak i produkt pod oczekiwania klienta.

SIEĆ GWARANCYJNA

Praca z technologią SPECTRAL 2.0 daje pewność wysokiej jakości wykonywanej naprawy. Zastosowanie całej technologii obejmuje gwarancja sięgająca nawet 5 lat.

Wyselekcjonowana grupa napraw gwarancyjnych zapewnia najwyższy standard i zoptymalizowane koszty naprawy, gwarancję zarówno na materiały jak i robociznę, przeszkolony personel oraz wyspecjalizowaną opieką techniczną SPECTRAL.