Istnieją auta, które dla właścicieli to zdecydowanie coś więcej niż blaszana karoseria z silnikiem służąca do przemieszczania się. My o tym wiemy, dlatego stworzyliśmy NOVOL FOR CLASSIC CARS (NfCC). To pierwsza marka lakiernicza na rynku z kompletną technologią lakierniczą renowacji aut klasycznych. Powstała dzięki pasji do piękna unikatowych karoserii aut ze strony właścicieli NOVOL.

Po 10 latach na rynku NfCC jest marką, w której pasja spotyka się z doskonałą technologią. W tym czasie skorzystało z niej dziesiątki tysięcy “klasyków” z całej Europy. Wśród nich nie brakuje absolutnych pereł motoryzacji, wyeksponowanych w wielu europejskich kolekcjach.

Warto pamiętać, że właściwie wykonana i udokumentowana renowacja aut klasycznych pozwala nie tylko cieszyć się wyglądem, jak również znacząco podnieść wartość rynkową.

Dla NOVOL jako producenta i dostawcy technologii wyrazem największego uznania i powodem do dumy jest to, że nasi Partnerzy z najlepszych warsztatów renowacyjnych współtworzą ofertę NfCC. Taka współpraca oparta na zaufaniu i rozwoju kompetencji zaowocowała po 10 latach najlepszą ofertą produktów dla renowacji klasyków.